Euro mobilní domy CZ   Euro mobilné domy SK  
Euro mobilní domy
NONSTOP INFOLINE
734 567 888
info@euro-mobilnidomy.cz

OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí9:00 - 17:00
Úterý9:00 - 17:00
Středa9:00 - 17:00
Čtvrtek9:00 - 17:00
Pátek9:00 - 17:00
Sobota9:00 - 17:00
Neděle9.00 - 15.00
Mimo otevírací dobu je možné
si návštěvu dohodnout telefonicky.

JARNÍ VÝPRODEJ
VYBRANÝCH MOBILNÍCH DOMŮ!

AKCE PLATÍ DO VYPRODÁNÍ


Aktuálně nabízíme
76
mobilních domů

Novinky v nabídce

ok Jsme členem APMD
www.apmd.cz

logo-APMD
Jsme členem Asociace prodejců mobilních domů, která byla iniciovaná nejvýznamnějšími firmami v oboru ve snaze co nejvíce podpořit rozvoj tohoto druhu bydlení u nás a legislativně posílit ochranu stávajících i potenciálních uživatelů.


Nejnovější videa
Do našeho týmu hledáme zručného údržbáře pro technické úpravy mobilních domů.
Řidičský průkaz skupiny B podmínkou.


Euro mobilní domy a domky, celoroční mobilheimy

Osobně jezdíme vybírat ty nejlepší mobilní domy a chaty do Holandska. Stabilně máme v nabídce 50 až 70 mobilních domů a chat. Jsme nazávislá firma, která na rozdíl od konkurence všechny nabízené domy vlastní, což je zárukou nejnižší ceny.

Nabízíme kompletně vybavené mobilní domy

Kompletní vybavení mobilheimu je jeho obrovskou výhodou. Představte si, že zakoupíte mobilní dům a můžete rovnou bydlet. Kuchyň vybavená všemi spotřebiči od sporáku, přes lednici až po mikrovlnou troubu patří ke standardní výbavě. Samozřejmostí je také jídelní kout. Obývací pokoj má prostornou sedací soupravu, která bývá většinou rozkládací, jedna či více ložnic podle dispozice konkrétního domu jsou vybavené postelemi a nočními stolky. Nechybí ani koupelna s moderním sprchovým koutem a sociálním zařízení. Naše mobilheimy tedy mají vše, co potřebujete k pohodlnému bydlení.

V naší nabídce naleznete také mobilní domy, které jsou svým uspořádáním a vybavením zaměřeny pro podnikatelské účely, např. jako kanceláře nebo prodejny anebo pro provoz kadeřnictví, rychlého občerstvení apod.
Mobilní domky, nazývané též mobilheimy mají výhodu snadného přemístění dle vhodnosti prostředí pro bydlení či podnikání a jejich nízká energetická nákladnost.

Mobilní domy dopravíme zdarma

Mobilheimy dopravíme po ČR a SR zdarma!

Doprava po ČR
domy nad 120 000,- Kč Vám dopravíme zdarma, levnější domy dopravujeme zdarma pouze do vzdálenosti max. 100 km, jinak je doprava dohodou.

Doprava na Slovensko
cena dopravy dohodou, od 0,- EUR max. do výše 400,- EUR.

celoroční mobilní domy

Mobilní domky pro celoroční užívání

Námi nabízené mobilní domy jsou určeny nejen k sezonnímu bydlení. Lze je snadno připravit i pro celoroční užívání, pokud se běžné mobilheimy dodatečně zateplí, vymění se jednoduchá okna za dvojitá, zaizolují se přívody vody a dovybaví se např. topením na tuhá paliva. Po těchto úpravách bude dům připraven pro celoroční použití.

Realizované mobilheimy

Naše referenční mobilheimy

Mobilheimy, které jsme realizovali u zákazníků, si můžete prohlédnout na stránce referencí, kterou neustále doplňujeme o nové fotogalerie mobilheimů umístěných u našich zákazníků.
holandské mobilní domy

Jsme výhradní zástupce holandského výrobce mobilních domů

Maat Chalets pro Českou republiku a Slovensko. Již více než 40 let staví špičkové domy a rekreační chaty ve vlastní továrně - od spodního rámu po kliky u dveří. Vyváží mobilheimy nejen do celé Evropy, ale i do USA.
NAHORU